فارس نوشت

درسی که رضا بهرام به ما داد

چند روز پیش رضا بهرام خواننده خوب و خوش صدای کشورمان -که واقعا خواننده است و واقعا بدون نیاز به دستگاه های الکترونیکی موسیقی، صدای خوبی دارد- عکس زیبایی همراه خواهرش منتشر کرد.

مهدی بذرافکن

در این تصویر، او عاشقانه و صادقانه بر گونه خواهرش بوسه برادرانه ای زده و از او تمجید کرده است.
این عکس اما در فضای مجازی بازخوردهای مختلفی داشت.عده زیادی آن را ستایش کرده و عشق به خواهر و عشق به برادر را از ویژگی های اصلی این عکس دانسته اند.
عده همیشه مخالفی هم بودند که این تصویر را خودنمایی و ظاهرسازی رضا بهرام دانستند!
اما من اینجا می خواهم از آقای رضا بهرام بابت این کار قشنگش تشکر کنم و خدمت او عرض کنم که با این کارش قند در دلم آب شد.

*****

ابراز محبت در میان اعضای نزدیک خانواده مثل پدرها و مادرها با فرزندانشان، خواهران و برادران با همدیگر و… حلقه مفقوده جامعه ایرانی است.
دوست بودن و راحت بودن اعضای یک خانواده با هم مشکلی است که در جامعه ما وجود دارد و روان شناسان هم بارها بر این مشکل تاکید کرده اند.
بسیاری از مشکلات و ناهنجاری ها به خاطر این است که افراد در میان خانواده آن قدر صمیمی نیستند و کسی را پیدا نمی کنند تا با او درد دل کنند به خاطر همین می روند سراغ جامعه بیرونی و سفره دلشان را بعضا پیش کسانی باز می کنند که قابل اعتماد نیستند و بعدا مورد سوء استفاده قرار می گیرند.

*****

آقای رضا بهرام ممنون که عشق به خواهرت را بی ریا به ما نشان می دهی و به ما هم می آموزی عشق ورزیدن و دوست داشتن خواهر و برادر، کم رویی ندارد؛دمت گرم…

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا