اقتصاد

مشیر ؛ منحصر به فردترین مجتمع تجاری و تفریحی جنوب کشور

باحضور جمعی از مسولین و استقبال مردم شیراز افتتاح شد

باحضور جمعی از مسولین و استقبال مردم شیراز، مشیر منحصر به فردترین مجتمع تجاری و تفریحی جنوب کشور افتتاح شد.

مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری توسعه سپهر فارس:
با تکمیل این پروژه که با ۴۰۰میلیارد تومان سرمایه گذاری اجرا شده یک هزار شغل ایجاد میشود

مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری توسعه سپهر فارس در ایین افتتاح پروژه تجاری و تفریحی مشیر گفت:حضور این جمعیت در این مراسم خسته نباشید خوبی از جانب شهروندان به کسانی بود که در راه اجرای این پروژه تلاش کردند و این یک هدیه ناقابل از جانب ما بود که تقدیم شهروندان شیرازی شد .
محمد رضا دیهیمی با اشاره به برخی از ویژگیهای این پروژه گفت:در حال حاضر این پروژه بیش‌از۸۰ درصد پیشرفت دارد که امروز فاز اول آن از جمله هایپر مارکت آن به بهره برداری می‌رسد و تا پایان امسال نیز پروژه تکمیل و به طور کامل مورد بهره برداری قرار میگیرد.
وی تصریح کرد:این پروژه در زمینی به مساحت۱۲هزار متر مربع و در ۷طبقه با زیر بنای قریب به ۷۵هزار متر مربع اجرا شده است که ۳۵۰واحد تجاری و بزرگترین بام سبز(روف گاردن)کشور از جمله بخشهای این پروژه است.
دیهیمی در خصوص هدف از اجرای این پروژه در خیابان مشیر شرقی در نزدیکی دروازه کازرون نیز گفت:هدف از اجرای این پروژه در این محل این بود که بتوانیم‌ یک پروژه فاخر را در مرز بافت تاریخی ایجاد کنیم ؛ اعتقاد ما بر این است که اگر یک پروژه را در مرز بافت تاریخی ایجاد کنیم این سرمایه گذاری موجب آبادانی مناطق اطراف خود میشود که این مهم ، با سیاست باز زنده سازی بافت تاریخی و فرهنگی شهر نیز همسو می باشد.
وی گفت: یکی از اهداف و در واقع ویژگی اول این پروژه انجام یک کار بزرگ‌ عمرانی در شهر بوده است و برای این کار بزرگ عمرانی ، بالغ بر ۴۰۰میلیارد تومان هزینه شده است .

وی ادامه داد:دومین ویژگی این پروژه آن است که فقط ساختمان ساخته نشده و کل پروژه در خدمت شهروندان است و در کنار آن بزرگترین هایپر مارکت جنوب کشور(هایپر می)در دل این پروژه اجرا شده که امروز شاهد بهره برداری از آن بودیم .
مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری توسعه سپهر فارس گفت:یکی از مشکلات ما در مجتمعهای تجاری بزرگ بحث پارکینگ است که ما برای رفع این مشکل ۱۶متر حفاری کردیم و بیش‌از ۹۰۰ واحد پارکینگ برای استفاده مراجعان آماده شده است.
وی ادامه داد: ما در حالی چنین پروژه ای رابا این قد و قواره و ویژگی ها در این محل با هزینه های بالا اجرا کردیم که در زمان تملک زمین آن ، ‌ قرار بود این محل تبدیل به بازاری مانند بازار انقلاب شود.

دیهیمی گفت: پروژه تجاری و تفریحی مشیر به گونه ای تعریف شده که یک خانواده کامل از فرزندان و پدر و مادر گرفته تا حتی افراد سالخورده نیز بتوانند از امکانات آن استفاده کنند .

وی با اشاره به برخی از امکانات این پروژه گفت: این پروژه شامل بخشهای مختلفی از جمله پردیس سینمایی با ۵سالن سینما ،سالن آمفی تاتر ،فروشگاههای متعدد ،پارکینگ بزرگ فود کورت ،سالن بولینگ و بیلیارد ،روف گاردن و بخشهایی است که مورد استفاده و استقبال هر خانواده قرار می گیرد .

دیهیمی با اشاره به اینکه مسئولین استان فارس همواره گلایه مند بودند که چرا بانکهای استان در استان هزینه نمی‌کنند و این پروژه یکی از سرمایه گذاری های بزرگ بانک صادرات بوده است.

وی‌افزود: یکی دیگر از ویژگیهای این پروژه آن است که در مرز محدوده ترافیکی شهر قرار گرفته و در صورت اجرای طرح محدوده ترافیکی ، پارکینگ این مجموعه میتواند کمک شایانی به اجرای این طرح داشته باشد . از سوی دیگر فاصله این پروژه تا ایستگاه خط دوم مترو تنها ۳۰۰متر است و این موقعیت می تواند به عنوان یکی از ویژگیهای منحصر به فرد پروژه مطرح باشد.

دیهیمی با اشاره به نقش اشتغالزایی این پروژه گفت:از زمان آغاز عملیات اجرایی تا کنون به طور میانگین ۳۰۰نفر در این مجموعه مشغول به کار بودند که حال با افتتاح فاز اول به همین تعداد اشتغال ایجاد میشود و با تکمیل آن تا یکهزار شغل در این مجتمع ایجاد میشود و امیدواریم که با حمایت شهروندان و سرمایه گذاران فعالیت این مجتمع هم برای سرمایه گذاران سودمند باشد و هم خیر و برکت آن به شهروندان هم برسد .

مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری توسعه سپهر فارس از مسولین استانی و مهمانانی که از استان های تهران و اصفهان در این آیین شرکت کردند ‌
و از همه مهمتر از شهروندان که دعوت مجموعه مشیر را پذیرفتید تشکر و قدردانی کرد و گفت امیواریم خدمتگزارانی صادق و سالم برای شما باشیم .

عرضه چهل هزار قلم تنوع کالایی با تخفیفات ویژه در هایپر می

در ادامه این مراسم مدیرعامل مجموعه هایپر مارکت ایران معروف به هایپرمی
گفت: در این فروشگاه بیش از چهل هزار قلم تنوع کالایی با تخفیفات ویژه به شهروندان فرهنگمدار شیراز ارایه می شود.

منصور عالی پور افزود: مایه مسرت و شادمانی است که بیست وششمین شعبه فروشگاه هایپرمی با استقبال گرم مردم شیراز به بهره برداری می رسد.
این کارآفرین برتر در بخش دیگری از سخنانش به نقش پررنگ ایجاد فرصت های شغلی در جامعه اشاره کرد و افزود: با راه اندازی این شعبه از هایپرمی، ۳۰۰ فرصت شغلی پدید آمده که با ایجاد دپارتمان های جدید به پانصد نفر افزایش خواهد یافت.
حضور برند شناخته شده هایپرمی با بیش از ۲۵ شعبه در سراسر کشور در هایپرمارکت هشت هزار متر مربعی مشیر که در طبقه منفی یک واقع شده است باعث خواهد شد تا مراجعان با صرفه جویی در وقت و هزینه اوقاتی خوب و پر نشاط را تجربه نمایند
عالی پور در پایان اظهار داشت: امیدواریم خدمات صادقانه و ارزنده ای را که در مجموعه هایپرمارکت ایران به شهروندان عرضه می کنیم با استقبال اهالی فرهنگمدار شیراز مواجه شود.

گفتنی است پارکینگ مجتمع تجاری تفریحی مشیر در چهار طبقه و با ظرفیت ۹۰۰ دستگاه خودرو به صورت کاملا مکانیزه طراحی شده است ؛ این پارکینگ با شرایط منحصر به فرد خدمت بزرگی به منطقه بافت قدیم شهری و مشتریان مجتمع مشیر خواهد کرد .

برخورداری از سیستم اعلان و اطفاء حریق، دوربین‌ مدار بسته، سیستم تهویه مطبوع، رمپ‌ برقی در طبقات پارکینگ و ۶ دستگاه آسانسور، سبب می‌گردد تا ضمن آسودگی خیال مشتریان مجتمع برای استفاده از خودروی شخصی، امکان دسترسی سریع و آسان به طبقات تجاری فراهم آید.

گفتنی است مجتمع تجاری تفریحی مشیر به عنوان اولین بازار تخصصی کالای مادر و کودک با سرمایه گذاری شرکت توسعه سپهر فارس (وابسته به بانک صادرات) احداث شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا