برگزیدهمنتخبورزش

ناظم‌الشریعه: از حقوق و پاداش‌ معوق تیم ملی فوتسال خبری نیست که نیست!

سرمربی تیم ملی فوتسال، گفت: صحبت‌هایی شده و قرار بود موضوع پرداخت حقوق و پاداش‌های معوقه پیگیری شود اما تاکنون هیچ خبری از این موضوع نشده است.

«سید محمد ناظم‌الشریعه» روز شنبه در گفت و گو با ایرنا در خصوص وضعیت تیم ملی فوتسال برای برگزاری دیدارهای تدارکاتی اظهار داشت: تاکنون تنها تورنمنت تایلند قطعی شده است. این بازی‌ها در تاریخ ۲۸ اردیبهشت‌ماه شروع و هفتم خرداد نیز به پایان می‌رسد. در حال حاضر تیم‌های تایلند، ازبکستان، قرقیزستان، کویت، هلند، فنلاند و ایران حضورشان قطعی شده است.

وی در مورد حذف شدن خبر دیدار تدارکاتی ایران و ژاپن نیز عنوان کرد: این موضوع نباید قبل از رسمی شدن، رسانه‌ای می‌شد. ژاپنی‌ها روی این موضوعات بسیار حساس هستند که البته این حرفه‌ای بودن آن‌ها را نشان می‌دهد.

سرمربی تیم ملی فوتسال اعلام کرده بود که از کیفیت فنی لیگ برتر رضایت ندارد. وی در این خصوص گفت: همه همکاران من در لیگ تلاش خود را به کار می‌گیرند اما باید قبول کنیم که لیگ کیفیت همیشه را ندارد. البته این موضوع دلایل مختلفی دارد. یکی از این موارد فشار بیش از حدی است که به بازیکنان آمده است.

او افزود: در این میان مبتلا شدن بازیکنان و کادرفنی تیم‌ها به کرونا نیز کار را پیچیده و سخت‌تر کرده است. البته ما باید به این موضوع توجه کنیم که کرونا وجود دارد و باید با آن کنار بیاییم. در حال حاضر اروپایی‌ها نیز با این بیماری درگیر هستند اما می‌بینیم که خللی در کارشان به وجود نیامده است. باید با بیشتر کردن پروتکل‌ها کاری کنیم که درصد ابتلا پایین بیاید.

ناظم الشریعه درباره زمان اردوی بعدی تیم ملی فوتسال خاطرنشان کرد: این اردو بلافاصله پس از به پایان رسیدن لیگ و حدود بیستم اردیبهشت‌ماه برپا می‌شود.

وی در خصوص وضعیت دریافت حقوق ها و پاداش‌های معوقه تیم ملی فوتسال گفت: صحبت‌هایی شده بود و قرار بود این موضوع پیگیری شود اما تاکنون هیچ خبری از این موضوع نشده است.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا